Prügiveo tellimine ja prügikonteiner

Üks olulisi probleeme tänapäevase ühiskonna ja iga inimese elus on igapäevaelust tekkivate jäätmete ja ehitus- ja tööstusjäätmete kogunemine, eramaade, pargi, maastikuvööndite puhastamine jne.

Ilma õigeaegse prügi utiliseerimiseta, muutuvad meie hoovid, tänavad, pargid ja puhkealad majapidamisjäätmete ja muud tüüpi jäätmete prügilateks. Ja see ei tekita mitte ainult negatiivset visuaalset muljet, vaid kujutab ka reaalset ohtu inimese elule. Prügilad on tõeline paradiis mitmesuguste patogeenide paljunemiseks ja õhusaaste allikaks mürgiste ainetega.

Seetõttu on Ottima OÜ prügiveoteenused olulised kõigis ühiskonna eluvaldkondades ja igal inimesel.

Prügiveo telliimine ja konteinerite rent Prugivedu24-st

Ettevõtte põhitegevused on:

Erinevat tüüpi prügikonteiner.

 Konteinerite rent.

 Ehitusjäätmete ja mahukate esemete puhastamise ja laadimise teenused.

 Kõik need valdkonnad toimivad kokkupuutes. Kuid, enne prügi välja viimist, peate selle kokku korjama. Selleks saate meilt tellida mitte ainult prügikonteineri, vaid aiakäru, prügikotid ja selle täitmiseks vajalikud konteinerid.

 Peamised prügiliigid, mida ettevõtte töötajad koguvad ja veavad:

 Majapidamisjäätmed, sealhulgas biolagunevad toidujäätmed, papp, vanapaber ja ohtlikud jäätmed – lambid, patareid, akud, aegunud ravimid jne.

 Ehitusjäätmed – sorteeritud, sega ja ohtlikud.

 Aed ja maastik – oksad, lehed, niidetud muru, riknenud köögiviljad ja puuviljad.

 Suuregabariidilised.

 Majapidamisjäätmed, mille vedu toimub majapidamisjäätmetest eraldi. Need on kulunud ja vanad kingad, riided, voodipesu, nõud, konteinerid, spordivahendid jne.

 Kontori prügi.

 Elektriseadmed.

 Vahendid prügi äraveoks

 Majapidamis-, ehitus- ja aia-maastikujäätmete veoks pakub ettevõte rendiks erineva mahuga konteinereid:

 2,5 m3 – XS suurus;                                                                                                                              

5 m3 – S;

8 ja 10 m3 – M;

15 m3 – L;

20 m3 – XL;

30 m3 – XXL.

 Lisaks on mitmesuguseid modifikatsioone – madalama küljega, tagaosa ustega. Valige just Teile sobiv variant. Keskmise töömahuga ehitusprahi ja prügikoha piiratud ruumi jaoks sobivad M-suurusega konteinerid, mis võtavad minimaalselt ruumi. Suuremahulise ehituse jaoks on optimaalsed mahukamad mudelid, mille uksed võimaldavad prügi laadimist kärude abil.

 Väärt alternatiiv konteineritele vana mööbli väljaviimiseks ja kontoritest pärast restaureerimis- ja ehitustöid, olmeprügi, elektriseadmete ja mahuka prügi jaoks on prügibuss. See on asjakohane juhtudel, kui kliendil pole soovi ega võimalust seda tüüpi jäätmete kogumisega tegeleda.

 See teenus pakub:

 Prügivedu laadijatega – klient prügiveo ja prügi koristamisega ei tegele. Isegi tema kohalolek on vabatahtlik. Tellimisel on peamine tööala ja laadimistööde tingimuste kindlaksmääramine. Enda järel koristamine on ka meie töötajate kohustus.

 Ligipääsu vabadus. Ei vaja laadimisel lube prügiveoks sotsiaalsetelt tänavatelt.

 Võimalus saata asju restaureerimisse, heategevuseks või ringlusesse.

 Kui olete huvitatud Prugivedu24.ee pakkumistest, võtke ühendust ja saate professionaalset nõu, samuti kõige kvaliteetsemaid prügiveoteenuseid.

 

 

Call Now Button